سلام

مدتها بود که با همکاری یکی از دوستانم به دنبال تاسیس یک موسسه آموزشی بودم. با تدریس در دانشگاههای مختلف و برای دوره های مختلف کاردانی و کارشناسی، مشکلات آموزشی دانشجویان را می دیدم و با توجه به توانایی همکاران می دانستم با تاسیس این موسسه می توانیم کمک خوبی از نظر آموزشی برای دانشجویان باشیم. اما هرگز فکر نمی کردم پیگیریهایمان منجر به اخذ مجوز موسسه آموزش عالی آزاد شود.

موسسه آموزش عالی آزاد، محلی است برای برگزاری کلاسهای دانشگاهی به صورت ازاد و البته با هزینه ای کم برای دانشجویان. این موسسه که اولین موسسه یا مجوز وزارت علوم در شهر کرج می باشد، مجوز برگزاری تمامی دوره های دانشگاهی از قبیل کلاسهای فراگیر پیام نور، کلاسهای تقویتی و حل تمرین پیام نور، برگزرای کلاسهای خودخوان دانشگاه پیام نور، برگزاری دوره های کاردانی به کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد، برگزاری دوره های ICDL به صورت رسمی، برگزاری کلاسهای درسی تمامی دانشگاهها به صورت آزاد و برگزاری تمامی دوره های فنی مانند روباتیک، گرافیک و ... را دارا می باشد.

در این موسسه تمامی مدرسین از اساتید برجسته دانشگاههای آزاد و پیام نور کرج و سایر دانشگاههای معتبر می باشند. همکارانی مانند آقایان عبدالهی فرد، آقای واحد، آقای سید مسگری، آقای خزایی، آقای قلعه پرداز، . سایر همکاران.

امیدوارم در این موسسه با کمک دوستان، همکاران و دانشجویانم بتوانیم به اهداف بالای اموزشی خود برسیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.chavoshportal.com مراجعه کنید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۸ شهریور۱۳۸۸ساعت 10:46  توسط Ehsan Moradi  |